Novinky

V tejto sekcii Vám budeme pravidelne prinášať informácie o aktuálnych novinkách – správy z prieskumov, do ktorých sa mali možnosť zapojiť aj niektorí z Vás, kvartálny časopis PanelList ako aj informácie o aktuálnych súťažiach či pravidelných zlosovaniach a informácie o výhercoch.

TIPOVAČKA 2014


Zapojte sa do skvelej Tipovačky pri príležitosti ZOH Soči 2014 a vyhrajte až 50 x 30 TNS mincí!

časopis iPanelList


Nové číslo iPanelListu Vám prináša opäť množstvo zaujímavých informácií. Prajeme Vám príjemne čítanie !

Aktivitou k TNS Minciam


Gratulujeme 10-tim šťastlivcom, ktorí sa aktívne zapájali do našich prieskumov posledné tri mesiace, a ktorí, následne teraz od nás získavajú až 100 TNS mincí

Millennials- výhercovia


Zo všetkých respondentov, ktorí sa zapojili do projektu Millennials, sme 2.12.2013 vylosovali 100 výhercov.

Vianoce sú za dverami


Vianočné sviatky sa blížia a čas nákupov darčekov už je tu.

Aktivita sa oplatí!


Gratulujeme 10-tim šťastlivcom, ktorí sa aktívne zapájali do našich prieskumov posledné tri mesiace, a ktorí, následne teraz od nás získavajú až 100 TNS mincí!

Millennials 2013 (100cien za 1dotazník ! )


Akí sú slovenskí tínedžeri a mladí dospelí? V akom svete žijú a čo vyznávajú? Ako sa k nim priblížit?

Máme výhercu víkendového pobytu!


Ak ste sa registrovali na našej stránke www.vyskumy.sk v období od 1.6. - 31.8. mali ste možnosť aj Vy získať víkendový pobyt pre dve osoby v penzióne Skalovka.

Aktivita sa vypláca


Gratulujeme 10-tim šťastlivcom, ktorí sa aktívne zapájali do našich prieskumov posledné tri mesiace, a ktorí, následne teraz od nás získavajú až 100 TNS mincí!

Zaregistruj sa a vyhraj!


Premýšľate kam toto leto na dovolenku? Kde si konečne odpočiniete a načerpáte množstvo nových síl? Čo toto všetko spojiť do jedného a stráviť tak úžasný víkend v malebnej prírode v oblasti Kysúc ešte v úžasnejšom penzióne Skalovka? A to všetko úplne jednoducho!