Novinky

V tejto sekcii Vám budeme pravidelne prinášať informácie o aktuálnych novinkách – správy z prieskumov, do ktorých sa mali možnosť zapojiť aj niektorí z Vás, kvartálny časopis PanelList ako aj informácie o aktuálnych súťažiach či pravidelných zlosovaniach a informácie o výhercoch.

Millennials 2013 (100cien za 1dotazník ! )


Akí sú slovenskí tínedžeri a mladí dospelí? V akom svete žijú a čo vyznávajú? Ako sa k nim priblížit?

Máme výhercu víkendového pobytu!


Ak ste sa registrovali na našej stránke www.vyskumy.sk v období od 1.6. - 31.8. mali ste možnosť aj Vy získať víkendový pobyt pre dve osoby v penzióne Skalovka.

Aktivita sa vypláca


Gratulujeme 10-tim šťastlivcom, ktorí sa aktívne zapájali do našich prieskumov posledné tri mesiace, a ktorí, následne teraz od nás získavajú až 100 TNS mincí!

Zaregistruj sa a vyhraj!


Premýšľate kam toto leto na dovolenku? Kde si konečne odpočiniete a načerpáte množstvo nových síl? Čo toto všetko spojiť do jedného a stráviť tak úžasný víkend v malebnej prírode v oblasti Kysúc ešte v úžasnejšom penzióne Skalovka? A to všetko úplne jednoducho!

Rozdávame 77x30 TNS Mincí!


Koncom apríla prebiehala na našej stránke tipovacia súťaž "TIPOVAČKA", pri príležitosti MS v ľadovom hokeji 2013. Všetkým zúčastneným dodatočne ďakujeme za tipovanie. Zároveň, sedemdesiatimsiedmym vyžrebovaným šťastlivcom, ktorí si tipli aspoň jedno správne umiestnenie krajiny, srďečne gratulujeme k výhre, až 30 TNS mincí!

Lifestyle 2013-odovzdanie auta


Radi plníme našim respondentom sny!

TIPOVAČKA 2013!


Zapojte sa už od 22-ho apríla 2013 do skvelej Tipovačky pri príležitosti MS v ľadovom hokeji 2013 a vyhrajte až 77 x 30 TNS mincí!

Byť aktívnym sa oplatí!


Gratulujeme 10-tim šťastlivcom, ktorí sa aktívne zapájali do našich prieskumov posledné tri mesiace, a ktorí, následne teraz od nás získavajú až 100 TNS mincí!

Veľkonočné sviatky


Korbáč, vodu, kraslíc moc, nech prinesie Veľká noc. Zdravie, šťastie, pohodu a úsmev v tvári praje celý team iPanelu!

PanelList – február 2013


Aktuálne februárové číslo prináša opäť množstvo zaujímavých informácií.