Novinky

V tejto sekcii Vám budeme pravidelne prinášať informácie o aktuálnych novinkách – správy z prieskumov, do ktorých sa mali možnosť zapojiť aj niektorí z Vás, kvartálny časopis PanelList ako aj informácie o aktuálnych súťažiach či pravidelných zlosovaniach a informácie o výhercoch.

Za aktivitu až 4000mincí !


Sme Vám veľmi vďační, že sa zapájate do prieskumov a radi by sme Vás za Vašu aktivitu a ochotu podeliť sa o Vaše názory odmenili.

Žrebovanie LIFESTYLE 2013!


Dňa 18.1.2013 o 10.00 hod, prebehlo v spoločnosti TNS Slovakia, so sídlom Prievozská 4D, 814 94 Bratislava, za prítomnosti notára žrebovanie unikátného projektu Lifestyle 2013!

Veselé Vianoce a Štastný Nový Rok 2013!


Dovoľte nám, aby sme Vám touto cestou popriali krásne prežitie Vianočných sviatkov a v Novom roku 2013 veľa úspechov, lásky, zdravia a splnených túžieb. Zároveň sa Vám chceme poďakovať za Váš vzácny čas strávený zapájaním sa do online prieskumov a naších projektov.

Vyhrajte auto za 1 vyplnený dotazník!


Do zapojenia sa unikátneho projektu Lifestyle 2013 Vám zostáva už len pár dní! Dňa 31.12.2012 končí najväčší prieskum o životnom štýle obyvateľov SR uskutočnený v tomto roku. Prajeme veľa šťastia pri žrebovaní!

Darčeky ešte pred Vianocami!


Blížia sa Vianoce a väčšina z nás už teraz začína zháňať darčeky pre svojich najbližších.

100 odmien v našom e-shope!


V našom e-shope teraz nájdete až 100 odmien! Vaše TNS mince si tak môžete premeniť za odmenu podla Vašich predstáv a potrieb.

Pozvanie do prieskumu už aj cez SMS


Pripravili sme pre vás ďalšiu zaujímavú novinku: Do prieskumov Vás budeme pozývať už aj prostredníctvom SMS správ.

ZÍSKAJ 5násobok alebo vyhraj dovolenku!


Nepremrhajte svoju šancu! Len teraz môžete získať až 5krát viac mincí a navyše, v mesiaci september/október bude novozaregistrovaný respondent zaradený do zlosovania o skvelý pobyt.

PanelList – september 2012


Časopis PanelList vychádza raz za tri mesiace. Aktuálne septembrové číslo prináša opäť množstvo zaujímavých informácií.

Výhercovia-TABLET ZA PRIESKUM


V auguste sa mohli niektorí z vás zúčastniť prieskumu, ktorý bol zameraný na tému vzdelávanie. Pri tomto prieskume sme po prvýkrát zmenili aj spôsob odmeňovania. Respondenti za vyplnený dotazník nezískali TNS mince, ale boli automaticky zaradení do žrebovania o zaujímavé odmeny.