O TNS

TNS Slovakia – prevádzkovateľ internetových prieskumov na stránke www.vyskumy.sk

TNS Slovakia patrí medzí lídrov v oblasti výskumu trhu. Poskytuje komplexnú ponuku služieb marketingového výskumu od návrhu projektu, ktorý odráža úplné zohľadnenie potrieb klienta, cez kvalitný zber a presné vyhodnotenie dát, až po zrozumiteľné interpretácie výsledkov, odporúčania a marketingové konzultácie pre komplexné riešenie úlohy klienta.

TNS Slovakia realizuje sociálny a politický výskum a marketingové prieskumy vo všetkých oblastiach podnikania: automobilový priemysel, FMCG, financie, médiá, healthcare, utility, doprava a turizmus, IT a telekomunikačné služby. Ďalej realizuje internetové prieskumy, prostredníctvom svojej www stránky www.vyskumy.sk, monitoring reklamy v médiách, peoplemetrové meranie sledovanosti televízií a meranie internetu.

Spoločnosť TNS Slovakia patrí na slovenskom trhu k špičke medzi dodávateľmi marketingových informácií a riešení v rôznych oblastiach. Okrem dlhodobých skúseností a znalosti prostredia využíva aj pevné zázemie medzinárodnej siete TNS.

Ďalšie fakty o spoločnosti TNS Slovakia

  • Na Slovensku bola spoločnosť TNS Slovakia založená v roku 1995
  • Zamestnáva 100 zamestnancov na plný úväzok
  • Je členom európskej asociácie marketingového výskumu ESOMAR a na Slovensku tiež členom SAVA, Britskej obchodnej komory a Global Compact

Viac info o agentúre TNS Slovakia na www.tns-global.sk

Fakty o medzinárodnej skupine TNS

  • Skupina TNS patrí medzi lídrov v oblasti poskytovania marketingových informácií a riešení na celom svete
  • Má viac ako 200 pobočiek v 80 krajinách a zamestnáva 14 000 ľudí
  • Od októbra 2008 sa skupina TNS stala súčasťou siete WPP a Kantar Group

Viac info o skupine TNS na www.tnsglobal.com