O Kantar

Kantar Slovakia – prevádzkovateľ internetových prieskumov na stránke www.vyskumy.sk

Kantar Slovakia patrí medzí lídrov v oblasti výskumu trhu. Poskytuje komplexnú ponuku služieb marketingového výskumu od návrhu projektu, ktorý odráža úplné zohľadnenie potrieb klienta, cez kvalitný zber a presné vyhodnotenie dát, až po zrozumiteľné interpretácie výsledkov, odporúčania a marketingové konzultácie pre komplexné riešenie úlohy klienta.

Kantar Slovakia realizuje sociálny a politický výskum a marketingové prieskumy vo všetkých oblastiach podnikania: automobilový priemysel, FMCG, financie, médiá, healthcare, utility, doprava a turizmus, IT a telekomunikačné služby. Ďalej realizuje internetové prieskumy, prostredníctvom svojej www stránky www.vyskumy.sk, monitoring reklamy v médiách, peoplemetrové meranie sledovanosti televízií a meranie internetu.

Spoločnosť Kantar Slovakia patrí na slovenskom trhu k špičke medzi dodávateľmi marketingových informácií a riešení v rôznych oblastiach. Okrem dlhodobých skúseností a znalosti prostredia využíva aj pevné zázemie medzinárodnej siete TNS.

Ďalšie fakty o spoločnosti Kantar Slovakia

  • V roku 2018 sa značky Millward Brown a TNS Slovakia zlúčili do Kantar Slovakia
  • Zamestnáva 100 zamestnancov na plný úväzok
  • Je členom európskej asociácie marketingového výskumu ESOMAR a na Slovensku tiež členom SAVA, Britskej obchodnej komory a Global Compact

Viac info o agentúre Kantar Slovakia na www.tns-global.sk

Fakty o medzinárodnej skupine Kantar

  • Skupina Kantar patrí medzi lídrov v oblasti poskytovania marketingových informácií a riešení na celom svete
  • Má viac ako 200 pobočiek v 80 krajinách a zamestnáva 14 000 ľudí

Viac info o skupine Kantar na www.tnsglobal.com