Všetky odmeny

zobrazených 110 z 24 záznamov

Poukážka martinus v hodnote 10,- eur

10,-Eur poukážka na nákup kníh podľa vlastného výberu cez internetové kníhkupectvo martinus.sk (vrámci jednej objednávky na martinus.sk je možné využiť maximálne jednu poukážku)

300 TNS mincí

časopis Nový Čas pre ženy-EXTRA-ročné predplatné

Najpredávanejší dvojmesačník Nový Čas pre ženy EXTRA prináša skvelé recepty, praktické rady a zdravé fit tipy.

340 TNS mincí

Poukažka Mall v hodnote 10,- eur

10,-Eur poukážka na nákup tovaru podľa vlastného výberu cez internetový obchod www.Mall.sk  Poukážky je možné kumulovať.

350 TNS mincí

Nový čas-krížovky-ročné predplatné

Nový Čas Krížovky ponúka bohatý obsah s peknou, prehľadnou grafikou. Krížovky, osemsmerovky, hlavolamy a sudoku na 52 stranách plných relaxu a zábavy.

360 TNS mincí

Poukážka Zľavomat v hodnote 10,- eur

Ponúkame Vám poukážku do jedného z najväčších zľavových webov-Zľavomat. Táto poukážka Vám umožňuje nakupovať položky zo stránky: www.zlavomat.sk. Na tejto stránke si môžete vybrať z kategórií: cestovanie, reštaurácie a iné. Poukážky je možné kumulovať.

375 TNS mincí

Ticket Restaurant v hodnote 10,- eur

Ponúkame Vám "Gastrolístok" Ticket Restaurant v hodnote 10€, ktorý Vás oprávňuje na nákup v skoro každých potravinách a reštauráciách. Viac informácií o poukážkach nájdete na stránke: www.edenred.sk

450 TNS mincí

Ticket Compliments v hodnote 10,- eur

Ponúkame Vám Poukážku Ticket Compliments v hodnote 10€, ktorá je akceptovaná v širokej sieti predajní oblečenia, elektroniky, športových potrieb, kníhkupectiev, ... . Viac informácií nájdete na stránke: www.edenred.sk

450 TNS mincí

časopis Nový Čas Bývanie-ročné predplatné

Časopis Nový Čas Bývanie prináša kreatívne nápady, praktické rady a najnovšie trendy v bývaní. Je určený pre všetkých,ktorí chcú krajšie bývať aj bez veľkých investícií.

525 TNS mincí

časopis Báječná žena- polročné predplatné

Týždenník Báječná žena prináša oddychové čítanie pre ženy, ktoré riešia každodenné životné situácie. Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov.

570 TNS mincí

časopis Nový Čas pre ženy-polročné predplatné

Časopis Nový Čas pre ženy, prináša svojim čitateľkám obľúbené rady do kuchyne i domácnosti, skutočné príbehy, varenie, rodinné a partnerské vzťahy, zdravie, bývanie, módu, kozmetiku, skúsenosti čitateliek, a mnoho iných praktických informácií

580 TNS mincí