Otázky k registrácii


Prečo sa mám registrovať?

Ako člen iPanelu budete mať možnosť vyjadrovať sa k otázkam z rôznych oblastí - napríklad Vaše znalosti či skúsenosti z používania rôznych značiek výrobkov, Váš vzťah k rôznym médiám (klasickým i elektronickým), prípadne budete posudzovať nové návrhy reklám, letákov či zrozumiteľnosť návodov k použitiu atď. Samostatnou problematikou je internet, prístupy k nemu, záujem o nové služby a ich využívanie apod. Svojim názorom ovplyvníte rozhodovanie významných firiem a inštitúcií tak, aby ich ponuka výrobkov a služieb lepšie vyhovovala Vašim potrebám a prianiam.

späť hore

Aké sú spôsoby získania mincí?

TNS mince zarábate nasledovne:

  • za registráciu: 20 TNS mincí
  • za browsovanie po internete: 1 TNS minca / deň
  • za vyplnenie online dotazníka: 5 - 90 TNS mincí - podľa náročnosti dotazníka
  • za naregrutovanie priateľov do panelu: 20 TNS mincí za každého nového člena

 

späť hore

Ako sú chránené moje osobné údaje, ktoré uvádzam pri registrácií a v dotazníkoch?

V zmysle zákona číslo 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov sme oprávnení požadovať iba tie osobné údaje, ktoré svojim rozsahom a obsahom zodpovedajú účelu spracovania. Zákon o ochrane osobných údajov a zásady združenia SAVA nedovoľujú spoločnosti Kantar Slovakia poskytovať tieto údaje tretej osobe.

Vaše údaje a odpovede v prieskumoch uvidia len zamestnanci spoločnosti Kantar Slovakia, ktorí majú prístup k Vašim osobným informáciám, a ktorí sú za prieskum zodpovední. Vaša identita, email ani adresa nebudú použité na žiadne iné účely. Klienti, pre ktorých sú prieskumy realizované, budú oboznámení iba s Vašimi názormi, ale len v súhrnných záverečných správach - nebudú mať k dispozícii individuálne odpovede.

späť hore

Môžem sa kedykoľvek odhlásiť?

Samozrejme, nikoho nemôžeme nútiť, aby s nami spolupracoval. Ak sa rozhodnete ďalej s nami nespolupracovať, môžete tak urobiť bez udania dôvodu. Poprosíme Vás, aby ste nám túto skutočnosť vo vlastnom záujme oznámili. Ak ste si zarobili TNS mince a  dosiahli ste niektorú hodnotu v Katalógu darčekov, máte právo aj na vybranie si darčeka z uvedenej hodnoty.

späť hore