časté otázky

 

„Prečo Vás zaujíma môj názor?“

Všetci nakupujeme a využívame služby. Aby sme boli spokojný, potrebujú výrobcovia a poskytovatelia služieb vedieť, čo si o ich produktoch a službách myslíme. Aj Váš názor ovplyvňuje budúci vývoj. Čo ak práve Váš názor zdieľa oveľa viac ľudí?

„Prečo by som sa mal zaregistrovať?“

Za každý vyplnený dotazník Vás odmeňujeme. Registrovanie je zdarma a zapojiť sa môže každý obyvateľ Slovenskej republiky starší ako 16 rokov. Zaujíma nás názor všetkých generácií.

„Prečo zasielate prihlasovacie údaje listom?“

Názory majú zmysel, iba vtedy, ak pochádzajú od skutočných ľudí. Aby sme mali čo najväčšiu istotu, že dotazníky vyplňujú konkrétny ľudia sami za seba, je potrebné, aby sme Vás oslovovali individuálne. Z tohto dôvodu obdržíte jedinečné údaje pomocou listu, aby sa teda tieto údaje dostali do správnych rúk.

„Čo získam za vyplňovanie?“

Najčastejšie sa odmena za vyplňovanie pohybuje v rozmedzí 10 – 50 mincí. Za odporučenie svojich známych môžete získať aj 40 mincí. Nazbierané mince si následne môžete zameniť za niektorú z našich ponúkaných odmien.

„Ako často budem vyplňovať dotazníky?“

Dotazníky Vám budú prichádzať rôzne. Respondenti sú vyberaný náhodne. Rozostupy medzi jednotlivými dotazníkmi môžu byť rôzne dlhé. Niekedy sa Vám podarí získať za mesiac stovky mincí a inokedy menej.